O nás

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o. je najväčším výrobcom hliníkových túb ako obalových materiálov  v celosvetovom meradle. Hlavným zameraním spoločnosti TUBEX SLOVAKIA, s.r.o sú obalové riešenia pre potravinársky, kozmetický, farmaceutický a technický priemysel, kde 99% vyrobených produktov je exportovaných do zahraničia.

Od svojho založenia v roku 2005 je členom medzinárodnej skupiny TUBEX s výrobnými závodmi na obalové riešenia v Európe, Rusku či v Južnej Amerike. Stabilné prostredie medzinárodnej skupiny ponúka pridanú hodnotu produktom v podobe flexibility ponuky ako aj kapacity zoskupených výrobných prevádzok. V súčasnosti má spoločnosť TUBEX SLOVAKIA, s.r.o 400 zamestnancov a úzko sa špecializuje výlučne na hliníkové tuby, čím umožňuje vlastnú inováciu dizajnu a prevedenia obalov a vytvára zároveň priestor pre rýchlu reakciu na požiadavky zákazníkov.

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o. dodáva hliníkové tuby etablovaným potravinárskym a kozmetickým firmám najmä v západnej a severnej Európe ako aj do Kanady a USA. Kľúčový produkt portfólia je vyrábaný v priemeroch od 13,5mm do 50mm s možnosťou potlače až do 8 farieb.

Hliníkové tuby v sebe kombinujú rad charakteristických vlastností, ktoré prispievajú k ich jedinečnosti v rámci obalových riešení: silné bariérové vlastnosti, flexibilita, nadčasový dizajn a vstupný materiál s vysokou mierou recyklácie. Hliník je hygienický, netoxický a zároveň najľahší z obalových materiálov schopných poskytnúť spomínané vlastnosti a šetriť zároveň suroviny aj energetické zdroje potrebné na výrobu obalov.

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o., s rozsiahlymi a dlhoročnými skúsenosťami pre výrobu hliníkových túb ponúka riešenia upravené podľa potrieb zákazníka. Veľkosť skupiny TUBEX umožňuje splnenie globálnych požiadaviek budúcnosti vďaka neustálym investíciám a technologickému pokroku. Cieľom spoločnosti TUBEX SLOVAKIA, s.r.o. je stať sa lídrom na trhu prostredníctvom spokojných zákazníkov a zamestnancov.

TUBEX vo svete

Rangendingen
Nemecko

Wasungen
Nemecko

Wolfsberg
Nemecko

Žarnovica
Slovensko

Ulijanowka
Rusko

Kancelária predaja
Poľsko

Itupeva
Brazília